Co początkujący typer powinien przeczytać?

Kiedy postawisz pierwsze kroki w świecie zakładów sportowych, szybko możesz odkryć, że obstawianie rozgrywek sportowych jest o wiele bardziej skomplikowane niż je malują. W tej sytuacji możesz skorzystać z pomocy innych graczy. W sieci działa bardzo dużo for, blogów i serwisów bukmacherskich z darmowymi poradami, ale publikowane tam teksty czasami są nierzetelne. Całe szczęście powstały także książki, w których zawodowi gracze wymieniają się z czytelnikami swoją wiedzą.

Niedoświadczonym typerom polecamy zwłaszcza „Sports Betting: Profiting from Point Spreads” duetu D. Fabrizio & J. Hunter, „Freud On Course: The Racing Lives” Clementa Freuda oraz „Conquering Risk” Elihu Feustela. Znajdziesz w nich obszerne objaśnienia archiwalnych meczy i praktyczne porady, dzięki którym nauczysz się samodzielnego dokonywania analiz meczy i podejmowania opłacalnych decyzji, a w końcu zarabiania pieniędzy na zakładach sportowych. Większość z tych publikacji możesz znaleźć online, na przykład na Allegro, ponadto parę z nich wydano nie tylko w języku angielskich, ale także po polsku.

Jeśli przeczytałeś już wspomniane pozycje książkowe, a mimo to nadal zakłady bukmacherskie są dla ciebie jak czarna magia, może zamiast tego zainteresują cię gry kasynowe takie jak poker, ruletka, bingo, bakarat czy sloty one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj się w kasynie internetowym, a może szczęście się do ciebie uśmiechnie:)


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *