Ustawiane mecze

W związku z tym, że nasza strona dotyczy w znacznej części bukmacherskich zakładów sportowych, nie moglibyśmy pominąć najbardziej problematycznego zagadnienia dotyczącego zakładów. Mamy na myśli tak zwane ustawione spotkania, których wynik jest z góry ustalony i nie ma wiele wspólnego z umiejętnościami gracza.

W terminologii bukmacherskiej takie ustawki nazywane są potocznie „fix”. Przykładem takiej ustawki może być m.in. ostatnia kolejka rozgrywek z 16 października 2009 r. w Brazylii, gdzie drużyna klubu Viana w ostatnich 9 minutach strzeliła Motorcycle Club aż 9 goli! Taki wynik jest nieprawdopodobny… chyba, że był wcześniej ustalony. Wszyscy, którzy zostali w ten fix wtajemniczeni i postawili odpowiedni zakład, zarobili wtedy niezłą fortunę.

O tym, że rozgrywki sportowe nie są wolne od oszustw, zdążyliśmy się przekonać już nie raz, ale dla wielu początkujących graczy, którzy właśnie stawiają pierwsze kroki w zakładach sportowych, to z pewnością okaże się niemiłym zaskoczeniem. Bywa czasem i tak, że nawet najlepsze umiejętności nie wystarczą, by wygrać.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *